خرید آپارتمان در شمال
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

خرید آپارتمان در شمال

خرید آپارتمان در شمال

خرید آپارتمان در شمال

خرید آپارتمان در شمال
خرید آپارتمان در شمال


بهترین آپارتمان ها در شمال ایران : شاید در گذشته همه منتظر تابستان یا عید نوروز می‌ماندند تا به دل جاده بزنند و راهی شمال شوند، اما این روزها بیشتر افراد دوست دارند صاحب خانه‌ای در شمال باشند تا با هر بهانه چمدان خود را ببندند و چند ساعت بعد در طبیعت فوق العاده شمال باشند. فروش انواع آپارتمان‌ها در شمال مزید بر علت شده تا خرید ملک در شمال دیگر یک رؤیای دست نیافتنی نباشد و همه عاشقان شمال بتوانند با حداقل بودجه آرزویشان را تحقق ببخشند. اگر برای خرید آپارتمان در شمال کشور اقدام کنید قطعا نام‌های متفاوتی را خواهید شنید، حتما همان اول به شما گفته خواهد شد که چه نوع آپارتمانی را بیشتر می‌پسندید؟ آیا اولویت شما آپارتمان ساحلی است یا آپارتمان جنگلی تمام آن چیزی است که انتظارات شما را از شمال برآورده می سازد؟ آیا از داشتن آپارتمان در شهر لذت می‌برید یا ترجیح می‌دهید آپارتمانتان در دل طبیعت باشد؟ آیا دسترسی به امکانات شهر مهم‌ترین خواسته شماست یا هدف اصلی‌تان از اقامت در شمال دیدن دریا و جنگل است؟ اگر تا پایان با ما همراه باشید موارد فوق را جزئی‌تر تشریح خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 


آپارتمان جنگلی
یکی از مهم‌ترین دلایلی که شمال را این‌قدر متفاوت و پرطرفدار کرده است درختان انبوه و بوته‌های جنگلی است که نه تنها در شهرهای شمال بلکه در مسیرها و جاده‌های منتهی به شمال در نوشهر هم به چشم می‌خورند و سبب شده‌اند رانندگی از زیباترین بخش‌های مسافرت به شمال باشد. احتمالا جاده زیبای چالوس و هراز برای هر ایرانی مملو از خاطره‌های شیرین و ماندگار است. در کنار افرادی که صدای دریا و ساعت‌ها ایستادن در ساحل و چشم دوختن به دریا را با هیچ چیز دیگر عوض نمی‌کنند برخی‌ها عجیب عاشق جنگلند و دوست دارند ساعت‌ها در میان بوته‌های شمال قدم بزنند و لذت ببرند.
آپارتمان‌های جنگلی انتخاب شایسته‌ای است برای آن‌ها که دوست دارند اطرافشان پر از درخت باشد، آن‌هایی که با راه رفتن در میان بوته‌های تمشک حالشان خوب می‌شود و چیدن آلبالو از بوته‌های سبز شمال برایشان بهترین حس دنیاست. همین قدر بگوییم که با خرید آپارتمان جنگلی ضمن این که بودجه به نسبت کمی را کنار می‌گذارید صاحب ملکی در بهترین طبیعت ایران می‌شوید، ملکی که جدای از هر چیز قطعا یک سرمایه ارزشمند خواهد بود.
برای ساخت آپارتمان‌های جنگلی مکان‌هایی به دور از ساحل انتخاب شده است و آن چه فرد در نگاه اول از پنجره آپارتمان می‌بینید جنگل است و باز هم جنگل و ویلا های جنگلی! مکانی که برای احداث آپارتمان جنگلی در شمال در نظر گرفته شده است از دامنه کوه‌های روستا تا کوچه‌هایی منشعب از خیابان اصلی می‌تواند متفاوت باشد. عموما ضلع جنوبی جاده سراسری مکانی است که برای ساخت انواع آپارتمان جنگلی در شمال در نظر گرفته شده است.

 

 

آپارتمان ساحلی شمال
اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که شمال را به خاطر ساحل و دریای فوق العاده‌اش دوست دارید باید بگوییم آپارتمان ساحلی بهترین انتخاب برایتان است، چنین آپارتمان‌هایی همان‌گونه که از نامشان بر می‌آید در مکان‌هایی ساخته شده‌اند که ساحل و دریا اصلی‌ترین منظره و به اصطلاح (view) آن‌ها است.
تصور کنید آپارتمانی داشته باشید که فاصله شما تا ساحل، آمدن به لب پنجره باشد یعنی حتی اگر وقت رفتن به ساحل را هم نداشته باشید با باز کردن پنجره هر آنچه برای بهتر شدن حالتان لازم است را یک‌جا در یک قاب می‌توانید ببینید. بوی ساحل و صدای امواج دریا کافی است تا بتوانیم ساعت‌ها با دغدغه‌های روزمره خداحافظی کنیم.
ضلع شمالی جاده سراسری اغلب برای ساخت این آپارتمان‌ها در نظر گرفته شده است و شهر‌های ساحلی چون نوشهر و متل‌قو را می‌توان از بهترین شهر‌ها برای خرید آپارتمان ساحلی دانست هر چند همه جای شمال زیباست و هر شهری انتخابی بی‌نظیر برای تجربه یک زندگی آرام و متفاوت به شمار می‌رود.

 

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد