پیمانکاری و ساخت و ساز ویلا در شمال
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

پیمانکاری و ساخت و ساز ویلا در شمال

پیمانکاری و ساخت و ساز ویلا در شمال

پیمانکاری و ساخت و ساز ویلا در شمال

پیمانکاری و ساخت و ساز ویلا در شمال
پیمانکاری و ساخت و ساز ویلا در شمال


انواع کناف چیست و کاربرد آن در ساخت و احداث ویلاهای شمال به چه شکل است؟

بهترین انواع کناف

آن چه مسئله کناف را چالش برانگیزتر می‌کند توجه به این نکته است که کناف دارای انواع متفاوتی است، به عبارتی وقتی نام کناف به میان می‌آید، مقصود تنها یک نوع کناف نیست بلکه ممکن است بالغ بر 20 نوع کناف موجود باشد که بر حسب شرایط اقلیمی و حتی مبتنی بر نیاز و سلیقه مشتری می‌توان نوع خاصی از آن را در کانون توجه قرار دارد و به کار گرفت.
مدت‌هاست مصالح سنتی رنگ باخته‌اند، بسیاری از فعالان حوزه ساختمان عنوان می‌کنند مصالح سنتی، دیگر حنایشان رنگی ندارد و بایستی آن‌ها را با مصالحی جایگزین کرد که مدرن و جدید نام دارند. یکی از مهم‌ترین مصالحی که پرچمش بالاست و توانسته نگاه‌های زیادی را به سمت خود بکشاند، مصالح خشک است. می‌دانید علتش چیست؟

چرا مصالح خشک با استقبال بیشتری از سوی مشتریان همراه شده‌اند؟

آن چه مصالح خشک نام می‌گیرد در عین حال که وزن سبکی دارد و به سادگی امکان جابه‌جایی آن میسر است، بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود خروجی نهایی از نظر ایمنی هم حرف‌ها برای گفتن داشته باشد. مصالح زیادی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را در لیست مصالح خشک گنجاند، از جمله آن‌ها انواع کناف است.
 پیمانکاری و ساخت و ساز ویلا در شمال


همان‌طور که بارها گفته‌ایم و گفته‌اند، کناف نوعی مصالح خشک است، از همان‌ها که سردمدار صنعت ساختمان هستند و به قول بسیاری از افراد، کاری هستند کارستان.
استفاده از مصالح خشک دائما در حال فراگیرتر شدن است، روز به روز بر شمارِ علاقمندان به مصالح خشک افزوده می‌شود که دلیلش را می‌شود مزایای عدید این دست از مصالح دانست.

آن چه کناف نامیده می‌شود صفحه‌ای است روکش‌دار و از جنس گچ که در سقف ویلاها و ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تا نتیجه‌ای عاید شود، درست و مناسب.
شرکتی که انواع کناف را برای نخستین بار تولید کرد، کناف نام دارد به عبارتی علت این که چنین صفحات روکش‌دار گچی را کناف می‌نامند به نام شرکت مؤسس و تولید کننده‌اش بر می‌گردد.

به زعم این که این روزها بیش از گذشته نام انواع کناف را می‌شنویم اما باید بگوییم کناف بیش از 80 سال است که قدمت دارد و سکان صنعت ساختمان را به دست گرفته است، باری هر چه می‌گذرد پیروان بیشتری به دست می‌آورد که دلیلش همان مزایای بی‌شماری است که پیش‌تر در خصوصش صحبت کردیم.
شرکتی که ادعا کردیم کناف نام دارد و انواع کناف را طراحی و تولید می‌کند، شرکتی است بین المللی که این روزها محبوب دل‌ها شده و یک سر و گردن از شرکت‌های مشابه بالاتر است.

پیمانکاری و ساخت و ساز ویلا در شمال


آن‌چه انواع کناف در چنته دارند؟

انواع کناف را در سقف ویلا و ساختمان استفاده می‌کنند و یا این که چنین مصالحی را به عنوان دیوارهای جدا کننده به کار می‌گیرند، فارغ از این که نوع کاربری انواع کناف به چه صورت است، باید بگوییم سازه‌هایی هستند از نوع فلزی و گالوانیزه که یک صفحات خشک و گچی هم‌چون روکش بر آن‌ها جای خوش کرده‌اند و این دسته از سازه‌ها را متمایز و متفاوت نموده‌اند.

نحوه اجرا و نصب کناف در ویلا:

زمانی که انواع کناف‌های متفاوت را در کنار هم می‌چینند تا خروجی مورد نظر حاصل گردد، ممکن است در میان صفحات روکش‌دار، درزهایی مشاهده گردند که پر کردن چنین درزهایی از طریق بتونه درزگیری ممکن می‌شود. پس از این که چنین مرحله‌ای به نقطه پایان رسید، سطوح صافی نمود پیدا می‌کنند که مورد رنگ آمیزی قرار گرفته و نتیجه منحصر به فردی را خلق می‌سازند.


سبک بودن، بارزترین ویژگی بهترین انواع کناف

اگر خاطرتان باشد در همان وادی امر، انواع کناف را در گروه مصالح خشک گنجاندیم و اظهار کردیم مصالح خشک سبک هستند از این رو به سادگی می‌توان آن‌ها را باز کرده و در قسمت‌های دیگری مورد استفاده قرار داد.

بکارگیری کناف سبب می‌شود سقفی داشته باشیم که از نظر وزنی، ده تا پانزده برابر از دیگر نمونه‌های موجود کم وزن‌تر و سبک‌تر است.

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد