مشاورین املاک ویلا شمال،خرید ویلا در شمال،خرید ویلا در سرخرود،خرید ویلا محمودآباد،خرید ویلا درنوشهر
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

مشتریان ویلا و آپارتمان در شهرک های شمال ایران

مشتریان ویلا و آپارتمان در شهرک های شمال ایران

مشتریان ویلا و آپارتمان در شهرک های شمال ایران

مشتریان ویلا و آپارتمان در شهرک های شمال ایران
مشتریان ویلا و آپارتمان در شهرک های شمال ایران


اگر مشتریان را پرداخت کرده باشید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که آنها را بررسی کنید. آنچه شما می خواهید این است که در سرتاسر مشتریان خود بیابید، یاد بگیرید که چرا و چگونه آنها را خریداری کنید.

 

تمام مشتریان خود را تنها 20 (حداقل) 100 (حداکثر) که هنوز تجربه خرید خود را به یاد داشته باشند، بررسی نکنید. اگر از کسی که 6 ماه یا بیشتر پیش خرید کرده اید بپرسید، مدتها فراموش شده است و ممکن است شما را با اطلاعات نادرست تغذیه کند.

 

توصیه میکنم از سوالات زیر سوال بپرسید (اصطلاحات را به صورت مناسب تنظیم کنید):

 https://villa-shomal.com/uploads/1652262284.jpg

 شما کی هستید؟ اطلاعات دموگرافیک را ببینید و ببینید آیا روند (مثلا نسل) وجود دارد. اگر کسب و کار B2B داشته باشید، از صنعت و موقعیت خود در شرکت (و تصمیم گیری کنید) را بپرسید

برای استفاده از [محصول خود] چه کار می کنید؟ چه مشکلی برای شما حل می شود؟ در اینجا می خواهید مطمئن شوید که مشکل خود را درک کرده اید. شما همچنین می توانید برخی از کاربردهای ناخواسته را کشف کنید.

زندگی شما بهتر است به لطف آن؟ کدام پیشرفت های قابل ملاحظه در زندگی یا کسب و کار شما دیده می شود؟ این به شما می گوید که سود محصول شما در کلمات مشتریان شما فراهم می شود. اگر بعضی از چیزها واقعا خوب هستند، آنها را برای توصیفات و مطالعات موردی به کار گیرند.

بیشتر در مورد محصول ما چه چیزی را دوست دارید؟ آنچه را که مشتریان شما فکر می کنند، بهترین بخش محصول شما را یاد بگیرند، و در کپی خود به طور چشمگیری توجه داشته باشید

آیا هر گونه جایگزین برای محصول ما (قبل از ثبت نام) را در نظر داشتید؟ اگر چنین است، کدامیک؟ شما می خواهید بدانید که چه کسی شما را به شما مقایسه می کند. گام بعدی این است که شما نیاز به ایجاد یک صفحه «مقایسه» دارید که در آن شما خود را با رقابت مقایسه کنید و برای مزایای خود یک مورد بسازید

چه چیزی باعث شده است که برای محصول ما ثبت نام کنید؟ چه چیزی شما را متقاعد کرد که تصمیم خوبی است؟ چرا ما را بیش از دیگران انتخاب کردی؟ شما می خواهید بدانید که در وب سایت فعلی چه کاری برای شما کار می کند + برخی از مزایایی را که می خواهید بیشتر مورد تأکید قرار دهید شناسایی کنید.

کدام شک و تردید پیش از پیوستن دارید؟ شناسایی منابع اصلی اصطکاک، و آدرس آنها (یا حل آنها در صورت مشکلی بودن قابلیت استفاده).

کدام سوالی داشتید، اما نمیتوانید پاسخ دهید؟ به دلیل اطلاعات کافی، 50٪ از خرید ها تکمیل نشده است. این به شما کمک می کند برخی از اطلاعات موجود را که مشتریان شما می خواهند شناسایی کنند.

https://villa-shomal.com/uploads/1577378602.jpg

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد