مشتری ویلا در شمال مشاورین املاک ویلا شمال،خرید ویلا در شمال،خرید ویلا در سرخرود،خرید ویلا محمودآباد،خرید ویلا درنوشهر
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

مشتری ویلا در شمال

مشتری ویلا در شمال

مشتری ویلا در شمال

مشتری ویلا در شمال
مشتری ویلا در شمال


+ احساس رایگان برای شامل برخی از موارد خاص برای کسب و کار شما.

 

نکاتی برای نظرسنجی

 

اگر می توانید آن را کوتاه نگه دارید: پرسش های بیشتر، پاسخ گیرندگان کمتر و پاسخ های کیفیت پایین تر. سوالات خود را مطرح کنید، سپس آنها را از بین ببرید.

 

اطمینان حاصل کنید که اطالعاتی که جمع آوری می کنید، قابل اجرا هستند - سؤال نکنید فقط به خاطر اینکه کنجکاو هستید. هنگامی که سوالات خود را نوشته اید، از طریق آنها بپرسید و از خودتان بپرسید: "وقتی که من این کار را انجام می دهم با چه چیزی این کار را انجام خواهم داد؟" اطمینان حاصل کنید که هر کدام از موارد منحصر به فرد و ضروری است.

 https://villa-shomal.com/uploads/1583059322.jpg

آن را خنثی نگه دارید: سعی کنید از زبان استفاده کنید که به هیچ وجه راهی برای هدایت مشتری نباشد. تصور کنید که شما این نظرسنجی را به عنوان یک فرد با مجموعه خاصی از پاسخ ها می گیرید. و سپس دوباره با مجموعه ای از پاسخ های متفاوت (یا مخالف)، و ببینید که آیا پاسخ سوال آسان تر یا سخت تر است - سپس متن را به طوری که بی طرف باشد تنظیم کنید.

 

اجتناب از انتخاب چندگانه

 

توجه داشته باشید که تمام پاسخ ها باید به صورت آزاد باشند، نه چند گزینه ای. شما می خواهید مشتریان بتوانند خود را بدون محدودیت بیان کنند. شما نمی دانید که شما نمی دانید، و چند گزینه هرگز این چیزها را نشان نمی دهد.

 

چیز دیگری که می خواهید توجه کنید این است که چطور چیزها را می گویند. وب سایت شما باید به همان زبان مشتریان خود صحبت کند. توجه کنید که چگونه آنها مشکل، راه حل، مزایا را توصیف می کنند.

 

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد