مشاورین املاک ویلا شمال،خرید ویلا در شمال،خرید ویلا در سرخرود،خرید ویلا محمودآباد،خرید ویلا درنوشهر
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

مشکلات در ساخت و ساز ویلا

مشکلات در ساخت و ساز ویلا

مشکلات در ساخت و ساز ویلا

مشکلات در ساخت و ساز ویلا
مشکلات در ساخت و ساز ویلا


1. به روز رسانی

نرخ ساخت و ساز خانه در مقیاس های تاریخی است. یکی از بانک هایی که من با آن کار می کنم، وام ساختمانی 12 ماهه را به میزان 3.75٪ ارائه می دهم. من همچنین تعداد زیادی از پرسش ها را برای وام های خانه می بینم. قطعا به نظر می رسد که پایین رسیده است.

 

من همچنین می خواستم به شما اطلاع دهم که اخیرا یک وبسایت دیگر به نام Wise Home Building را به دست آوردیم. این سایت راهنمای خانه خانه سازی را ارائه می دهد، یک راهنمای گام به گام برای مصرف کنندگان اول بار که در حال ساخت یک خانه جدید هستند. همچنین خدمات مشاوره ای را برای مصرف کنندگان برای پروژه های ساخت خانه خود به فروش می رساند. ما می توانیم بررسی و نقد قرارداد، مشخصات، طرح های خانه، سفارشات را تغییر دهیم و از طریق بازرسی نهایی را ارائه دهیم. شما می توانید این سایت را در اینجا پیدا کنید: www.creatingourhome.com. این سایت هنوز در حال تجدید نظر است و همه چیز هنوز کار نمی کند، اما ما امیدواریم تا ماه ژانویه آن را کاملا کاربردی کنیم. ما جزئیات بیشتری در آینده ارائه خواهیم کرد.https://villa-shomal.com/uploads/1595054223.jpg

 

در نهایت در وب سایت ما در زمینه ساخت وب سایت ما تلاش می کنیم چیزی کاملا جدید است. ما کتاب الکترونیکی را برای شما رایگان ارائه می دهیم. من کمی در مورد انجام این کار تردید دارم، اما فکر کردم این ارزش تلاش است، بنابراین ما این کار را بر اساس محاکمه انجام می دهیم. پس از گذشت چند ماه، به نتایج نگاهی خواهیم انداخت و ببینید آیا این امر برای ما مفید است یا خیر. برنامه واقعا ساده است و به شرح زیر عمل می کند. برای به دست آوردن مشاجرات رایگان، شما باید یک پیشنهاد بدون تعهد را از هر یک از چند ده خرده فروش MAJOR .. شرکت ها مانند ای بی، کشف کارت، Staples، Gap و غیره را تکمیل کنید. با تکمیل یک پیشنهاد با یکی از این شرکت ها - دوباره هیچ پیشنهاد تعهد گرفتن حدود 5 دقیقه زمان شما - که ما را پرداخت می کنند - و ما را قادر می سازد که به شما کتاب Pitfalls کاملا رایگان بدهید.

 

2. ده مسائل مکرر

"ده عاملی رایج" که در زیر ارائه شده است، از وب سایت جدیدی که ما خریداری کردیم، از خانه سازی عاقلانه برخوردار است. این لیست توسط یک سازنده با 35 سال تجربه در صنعت گردآوری شده است. این لیست یک نقطه شروع خوب است اگر شما در حال بررسی یک پروژه ساختمان خانه هستید. به سرعت پیشرفت کنید و خودتان را آموزش دهید تا بتوانید این مشکلات را در پروژه خودتان از بین ببرید.

https://villa-shomal.com/uploads/1600339354.jpg

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد