ویلا جنگلی شمال مشاورین املاک ویلا شمال،خرید ویلا در شمال،خرید ویلا در سرخرود،خرید ویلا محمودآباد،خرید ویلا درنوشهر
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

ویلا جنگلی شمال

ویلا جنگلی شمال

ویلا جنگلی شمال

ویلا جنگلی شمال
ویلا جنگلی شمال


انواع جنگل

در سطح بین الملل جنگل ها به پنج دسته جنگلی تقسیم می شوند:

جنگل های مرطوب گرمسیری یا همان جنگل های بارانی

جنگل های خشک گرمسیری یا همان جنگل های کاج

جنگل های نیمه گرمسیری

جنگل های سوزنی برگ شمالی

جنگل های معتدل خزری

جنگل های معتدل خزری همان جنگل های شمال ایران یا همان جنگل های هیرکانی و کاسپین هستند که مختلط و دارای ویژگی های متفاوتی می باشند.

تا به اینجای این مطلب ازویلاطور شما با تعریف جنگل و انواع آن آشنا شدید. در ادامه با موضوعاتی که ویلاطور بیان می کند شما با دید باز و اطلاعات کامل می توانید اقدام به خرید ویلا جنگلی در شمال کنید.

این مطلب نوع خرید ویلا جنگلی شمال را مورد بررسی قرار می‌دهد. ویلا جنگلی شمال کشور مزایای مخصوص به خود را دارند که کمتر به آنها پرداخته شده است. ویلاطور در ادامه سعی کرده است که با دید بازتری به این موضوع بپردازد.

یکی از نکات مهم کلیدی برای خرید ویلا در شمال ، توجه به نوع ویلایی است که می خریم. از رایج ترین ویلا ها در شمال می شود به ویلاهای جنگلی اشاره کرد که دارای مزایای مخصوص به خود است که با دانستن این تفاوت ها با راهنمایی ویلاطور می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ویلا جنگلی

هر وقت به شمال می رویم با مشاهده شروع پوشش جنگلی نزدیک شدن به مقصد را حس می کنیم که در واقع یکی از مهم ترین نشانه های شمال طراوت پوشش جنگلی انبوه و زیبای آن است.

ویلاهای جنگلی از تنوع گیاهی زیادی برخودار هستند و با ویلا جنگلی می توانید چشم انداز کوه، جنگل و درخت های انبوه را داشته باشید و از محیط آرام و دنج ویلای خودتان نهایت لذت را ببرید. ویلا های جنگلی آب و هوای شرجی کمتری نسبت به ویلاهای ساحلی دارند و همیشه هوای آن تازه و مطبوع است. مخصوصا زمانی که باران می بارد و صدای برخورد قطرات باران را بر روی برگ و زمین پوشیده از برگ می شنوید.

اگر بخواهید به نهایت آرامش هنگام خرید ویلا توجه کنید، خرید ویلا جنگلی بهترین پیشنهاد به شما است. تصور کنید که در میان جنگل و در عمق روستایی که کاملا جنگلی است ویلایی دارید که دور تا دور آن را درختان و جنگل پوشانده اند و بجای سر و صدای شهری، شب با صدای نم نم باران بر روی شاخ و برگ های درختان به خواب می روید و صبح با صدای پرنده های جنگلی از خواب بیدار می شوید.

امکانات ویلا جنگلی

به طور معمول ویلا جنگلی به دلیل فاصله با شهر و همچنین قرار گرفتن در بافت های روستایی از قیمت های مناسب تری نسبت به ویلاهای از انواع دیگر مثل ساحلی، کوهستانی و... برخوردار هستند و خریداران بیشتری نیز دارند.

اما به هیچ عنوان از امکانات رفاهی به دور نیستند چون سازنده ها این ریسک را انجام نمیدهند که سرمایه خود را در محیطی انجام دهند که امکانات رفاهی و امنیتی در آنجا وجود نداشته باشد و همچنین با توسعه ویلا سازی در شمال، تمام محلاتی که در آنجا ویلاسازی رونق دارد دارای تمام امکانات رفاهی اعم از فروشگاه هایپر مارکت، فروشگاه لباس، اینترنت پرسرعت انواع سیمکارت ها و ADSL، امکانات بهداشتی، امکانات امنیتی دوربین مداربسته و... هستند.

اما حتما دقت داشته باشید که این ویلاها جزو اراضی جنگلی یا کشاورزی نباشند و از یک مشاور متخصص در این زمینه برای خرید ویلا جنگلی کمک بگیرید تا خدایی ناکرده به مشکل بر نخورید.

دلایل مناسب بودن قیمت ویلا جنگلی

بنا به چند دلیل ویلا جنگلی نسبت به بقیه موقعیت های مکانی دارای قیمت بسیار مناسب تری است. ویلا های جنگلی همانطور که از نامشان پیداست در محیط های جنگلی و کوه پایه ای ساخته می شوند و به دلیل تعداد زیاد پلاک های زمین و همچنین پایین بودن قیمت زمین در این نواحی هزینه خرید زمین جنگلی بسیار پایین است.

در واقع سازنده برای ساخت ویلا در موقعیت جنگلی احتیاج به هزینه زیاد ندارد و می تواند هر متراژی که لازم دارد با مبلغ خیلی مناسب تر از موقعیت مکانی های دیگر زمین خود را خریداری کند و شروع به ساخت و ساز کند.

نکته مهم ساخت و ساز ویلا جنگلی

نکته جالب در ساخت و ساز های جنگلی این است که سازنده ها معمولا برای خودشان یک گروه ثابتی از استاد کارهارا دارند که همیشه با آنها کار می کنند؛ جدا از این مسائل استاد کارهایی که در محلات جنگلی و کوه پایه ای کار میکنند دارای اُجرت کمتری نسبت به استاد کار های ویلای ساحلی هستند.

مورد دیگری که می توان در مورد ویلا جنگلی قید کرد این است که سازنده برای ساخت ویلا جنگلی بجای شهرداری از دهیاری که مامور دولت است مجوز می گیرید و این موضوع باعث هزینه کمتری برای سازنده می شود.

قیمت ویلا جنگلی

طبق تجربه ی گروه مشاورین ویلاطور، همه مردم در سراسر ایران و حتی توریست های خارجی علاقه زیادی به شهر ها و نقاط شمالی کشورمان دارند که دلیل آن آب و هوا و طبیعت بسیار زیبای مناطق شمال است. جنگل ‌های سرسبز و بکر زیبای شمال آنقدر طرفدار دارد که در تمام فص های سال به ویژه تعطیلات بسیاری از مردم از نقاط مختلف به سوی آن سفر می‌کنند.

جاده ی هراز برای اکثر ما خاطرات زیبایی را به ارمقان می آورد و همیشه از لحظه شروع سفر به شمال تا رسیدن به مقصد برای‌ ما جذاب و لذت بخش است؛ به همین دلیل است که خرید ویلا جنگلی در شمال بسیار پرطرفدار است، بطوری‌که در شهرهایی مانند آمل، محمودآباد و چمستان ویلا و آپارتمان‌ های جنگلی زیادی را مشاهده می‌کنیم که فقط مخصوص مسافران بوده و در فصل ‌های مختلف سال برای گذراندن تعطیلات استفاده می‌شود.

خرید ویلا جنگلی در شمال

امروزه خرید ویلا در شمال به دلیل ارزش مالی روز افزون و جذب توریست زیاد سرمایه گذاری محسوب می‌شود و بسیاری از مردم که توانایی خرید دارند برای افزایش سرمایه خود خرید ویلا شمال را ترجیه می دهند به این دلیل که هم از سوددهی سرمایه خود مطمئن هستند و هم میتوانند با خانواده و دوستان خود در ویلا شمال به استراحت و تفریح بپردازند.

به صورت کلی تعیین نمودن ارزش قیمتی ویلا در شمال بستگی به موارد مشخصی از جمله موقعیت جغرافیایی ویلا جنگلی ، نوع سند ویلا جنگلی ، نوع ویلا جنگلی و چگونگی ساخت ویلا می باشد.

انواع سند یک عامل اساسی و پایه در تعیین نمودن قیمت ویلا جنگلی در کشور به شمار می رود به ویژه در منطقه شمالی کشور که سند اهمیت بالایی را از آن خود کرده است.

مواد و مصالحی که در پایه ریزی فوندانسیون ویلا به کار می رود از اساسی ترین عوامل تعیین کننده در ارزش و قیمت ویلا جنگلی به حساب می آید.

جالب این است که خریداران ویلا در محدوده و مناطق جنگلی شمال بیشتر خرید ویلا در ارتفاعات را در اولویت خرید خود جای داده که از سواحل و سایر مناطق تقاضای آنان بیش تر می باشد و این موضوع به علت قیمت بسیار مناسب ویلای جنگلی و متراژ زمین مناسب ویلا و هوای مطلوب تر از ویلا ساحلی است.

ویلا جنگلی شمال

ویلا جنگلی همانطور که از اسمش مشخص است در مناطق جنگلی و کوه پایه ای در کنار یا داخل فضای جنگل طراحی و ساخته می شود. این ویلاها معمولا از محیط ‌های شهری فاصله دارند و به همین دلیل فضای بسیار آرام و فوق العاده پاکیزه‌ تری دارند.

ضمن اینکه به خاطر بیشتر بودن مساحت و متراژ زمین ‌های جنگلی نسبت به زمین های دیگر مناطق، گزینه‌ های متنوع ‌تری در دسترس شما است. قیمت ویلا جنگلی نیز نسبت به ویلاهای دیگر پایین تر است و از نظر داشتن سند و مدارک ویلا وضعیت مناسب ‌تری دارند.

ویلاهای جنگلی نسبت به ویلاهای ساحلی قیمتی پایین‌ تر دارند و محیط اطرافشان نیز معمولا کم‌ سر و صداتر است.

ویلا جنگلی فرصتی است که هر اهل دلی باید یک بار هم که شده در عمر خود آن را تجربه کند. معمولا کسانی که برای تفریح به شمال کشور سفر می کنند برای رفاه بیشتر به چیزی جز خرید ویلا فکر نمی کنند.

حقیقت امر را بخواهید خرید ویلا شمال نسبت به هر نوع خرید ویلا در شمال دارای محدودیت هایی است که باید به آن بسیار توجه داشت.

با کمک این مقاله ما تلاش داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید یک ویلای خوب و مناسب را برای خود انتخاب و خریداری کنید:

خرید ویلا جنگلی لوکس

این موضوع که در هنگام خرید ویلا جنگلی شمال چه نوع ویلایی نصیب از آن شما می شود بیشتر به نوع آن منطقه و جنگل محل مرتبط است. در چند سال اخیر ساخت ویلا لوکس بسیار رواج پیدا کرده است و اکثر ویلا های جنگلی در سبک های لوکس و لاکچری ساخته می شود و از محیط جنگلی برای ساخت ویلا بهترین استفاده می شود.

امنیت ویلا جنگلی وقتی که صحبت از خرید ویلا جنگلی به میان می آید قطعا تصمیم گرفته اید ویلای شما میان یا نزدیک جنگل باشد.بنابراین خوب است که به امنیت ویلا فکر کنید و در مورد امنیت آن محل و ویلا اطلاعات کامل کسب کنید.

درباره این موضوع خوب تحقیق کنید و بهتر است که ویلایی که خرید می کنید نزدیک به بقیه ویلاها و خانه های اطراف باشد. بهترین و آسوده ترین حالت برای خرید ویلا شمال این است که ویلا را در مناطق روستایی خرید کنید که خانوار های زیادی در اطراف آن زندگی می کنند. هر چند ویلا جنگلی در دل جنگل و یا کوه بنا می شوند اما ویلایی را انتخاب کنید که دارای حصار و دیوار بزرگ اختصاصی خود باشد.

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد