ویلا لوکس در محمودآباد مشاورین املاک ویلا شمال،خرید ویلا در شمال،خرید ویلا در سرخرود،خرید ویلا محمودآباد،خرید ویلا درنوشهر
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

ویلا لوکس در محمودآباد

ویلا لوکس در محمودآباد

ویلا لوکس در محمودآباد

ویلا لوکس در محمودآباد
ویلا لوکس در محمودآباد


انتخاب رنگ در دکوراسیون ویلا : رنگ های هم پایه برای زیبا ساخت طراحی داخلی ویلا : در این الگو از سه رنگی که در چرخه ی رنگ در کنار هم واقع شده اند استفاده می شود. از این سه رنگ نیز می توان به همان روش ۶۰-۳۰-۱۰ نیز استفاده کرد، انتخاب یک رنگ دکوراسیون به عنوان قالب و دو رنگ به عنوان مکمل رنگ دکوراسیون اصلی، این روش بسیار شبیه به سیستم مونوکروماتیک است اما با اختلاف بیشتر.
از رنگ های خنثی نیز می توان به همین روش از رنگ های مجاور در کنار یکدیگر استفاده نمود

 

الگوی مکمل چهارتایی یا مستطیل:

در این روش از رنگ هایی استفاده می شود که دو به دو مکمل هم و مهم تر اینکه مجاور هم هستند. در این روش هم اگر از هر چهار رنگ به یک میزان استفاده شود قاعدتا هماهنگی و هارمونی منزل را به هم می ریزد و اینکه فضایی شلوغ را به نمایش می گذارد پس به شما پیشنهاد می کنیم از یک رنگ دکوراسیون به عنوان رنگ دکوراسیون اصلی استفاده نموده و دیگر رنگ ها را به صورت ترکیبی و فرعی استفاده نمایید، این روش دارای بالاترین تنوع رنگی و در عین حال دارای سخت ترین ترکیب بندی می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مثلث متساوی الاضلاع برای زیباتر کردن طراحی ویلا : 

در این روش از سه رنگ دکوراسیون استفاده می شود که در آن فاصله رنگ ها روی چرخه ی رنگ کاملا برابر است. این الگوی رنگ به دلیل رنگ های زیاد موجود در آن بسیار شلوغ است و معمولا در مهد کودک ها و اماکن بازی بچه ها استفاده می گردد نمونه بارز این ترکیب رنگی همان انتخاب رنگ های اصلی زرد، آبی و قرمز است. این روش ترکیب بندی دارای هماهنگی و هارمونی زیادی است اما کنتراست بالایی ندارد. در این روش سعی کنید از هر سه رنگ به یک میزان استفاده نکنید چون فضا را بشدت شلوغ نمایش می دهد.

الگوی چهارتایی مربع:

در این الگوی رنگی مانند حالت مستطیل از چهار انتخاب رنگ استفاده می شود که تنها تفاوت آن در انتخاب رنگ ها است در این روش رنگ هایی انتخاب می شوند که با فاصله یکسانی از هم روی چرخه ی رنگ قرار گرفته اند، این الگو تشکیل شده است از یک رنگ دکوراسیون اصلی یک رنگ ثانویه و دو رنگ از گروه سوم. برای کنتراست بیشتر میتوان دو رنگ را با ترکیب مشکی تیره کرد و دو رنگ دیگر را با ترکیب سفید روشن کرد تا هارمونی بیشتری برقرار شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

توزیع رنگ در محیط:

یکی از اساسی ترین بخش های طراحی ویلا توزیع مناسب رنگ ها و همچنین تیرگی و روشنی آن هاست، گاهی در بعضی رنگ دکوراسیون ها مشاهده می کنیم که فضایی کاملا تیره و در همان محیط فضایی کاملا روشن و محو وجود دارد این برهم ریختگی اصلا جذاب نیست پیشنهاد ما به شما این است که اولا رنگ دکوراسیون ها را به صورت افقی در محیط پخش کنید و دوما از طبیعت الهام بگیرید به طوری که همانند طبیعت کف منزل رنگی تیره داشته باشد دقیقا همانند زمین، برای دیوارها از انتخاب رنگ هایی استفاده شود که دارای تیرگی و روشنی متوسطی هستند الهام گرفته از درختان و در انتها رنگ سقف منزل را روشن در نظر بگیرید تا محیط چشم نوازی در اختیار داشته باشید.
تقسیم بندی الگو های رنگی:

Tonal: در این الگو تنها از یک رنگ با تناژهای مختلف (ترکیب شده با خاکستری) استفاده می شود و یا از رنگ دکوراسیون هایی با تناژ همسان استفاده میگردد.

Complementary: این الگو به دلیل استفاده از رنگ دکوراسیون مکمل دارای هیجان بالایی می باشد که با توجه به سرزندگی و شادابی آن ممکن است در طولانی مدت خسته کننده و غیر قابل تحمل باشد .در طراحی داخلی ویلا می توان از این رنگ ها استفاده کرد.

Harmonious: در این الگو از انتخاب رنگ دکوراسیون هم جوار در چرخه ی رنگ استفاده می شود و این ترکیب بندی بسیار مناسب محیط های شخصی مانند اتاق خواب می باشد در این الگو کنتراست پایین است اما فضایی آرامش بخش در اختیار دارید.

جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد