میانگین هزینه ساخت ویلا در شمال مشاورین املاک ویلا شمال،خرید ویلا در شمال،خرید ویلا در سرخرود،خرید ویلا محمودآباد،خرید ویلا درنوشهر
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

میانگین هزینه ساخت ویلا در شمال

میانگین هزینه ساخت ویلا در شمال

میانگین هزینه ساخت ویلا در شمال

میانگین هزینه ساخت ویلا در شمال
میانگین هزینه ساخت ویلا در شمال


قیمت تمام شده ساخت ویلا به طور کلی به موارد زیر بستگی دارد:

نکات مهم در ساخت ویلا

1- هزینه خرید زمین در شمال

خرید زمین در هر منطقه‌ای از شمال، بنا به سلیقه فرد می‌باشد و ما در این خصوص مناطق شمال را به درجات 1، 2 و 3 تقسیم نمودیم و هر منطقه‌ای قیمت مشخص خود را دارد.
برای خرید زمین در شمال همان‌طور که گفتیم کاملا سلیقه‌ای و بسته به بودجه فرد داشته و باید خاطر نشان کرد در کمترین حالت می‌توان زمینی مستقل و خارج از بافت با سند شورایی در ضلع جنوبی جاده و در محیطی جنگلی با قیمتی در حدود متری 400 هزار تومان انتخاب نمود و یا زمینی در قسمت شمالی جاده و در شهرک لوکس ساحلی با دارا بودن سند مالکیت ششدانگ و امتیازات کامل و آماده ساخت را با متری در حدود 12 میلیون تومان برگزید.
توجه؛ البته هر چه قدر متراژ زمین کوچک‌تر باشد و یا به ساحل و دریا نزدیک‌تر باشد از قیمت بیشتری برخوردار است، در ضمن قیمت‌های فوق مربوط به سال 1398می‌باشد و در سال‌های گذشته امکان خرید ارزان و نصف قیمت چنین زمین‌هایی در شمال وجود داشت.

 

2- دریافت مجوز ساخت؛
مورد بعدی هزینه‌های کلی ساخت ویلا در شمال اخذ مجوز ساخت می‌باشد که مراحل و پیگیری‌های خاص خود را دارد که در شهرها و روستاهای مختلف شمال کمی متفاوت است و ما در نحوه اخذ مجوز ساخت در شمال از آن یاد کردیم.
نکته؛ بهتر است زمینی انتخاب نمایید تا دارای مجوز ساخت بوده و شما را از صرف هزینه و زمان بی‌نیاز نماید.


3- مراحل ساخت ویلا؛

بعد از مرحله فوق که اخذ مجوز ساخت برای زمین است نوبت به مراحل ساخت می‌رسد و ما در قسمت مراحل ساخت ویلا از صفر تا صد توضیح مختصری دادیم که شامل مرحله اول یعنی سفت‌کاری است که به خاک‌برداری- فنداسیون- اسکلت- دیوارچینی- تعبیه درب و پنجره می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 


مرحله بعدی نازک‌کاری است که به کلیه اعمال طراحی داخلی ویلا بعد از دیوارچینی تا اتمام نصبی جات اعم از کابینت، تاسیسات برقی، لوله‌کشی، داکت گذاری تا نصب کامل کلید پریزها، چراغ‌ها، آیفون، دتکتورها و تابلوی برق است.
بعد از آن به تاسیسات مکانیکی یعنی آغاز لوله‌کشی تا اتمام نصب لوازم بهداشتی که شامل توالت ایرانی و فرنگی- لوازم گرمایش و سرمایش شامل آب‌گرمکن، کولر، رادیاتور، اسپیلت خواهد بود.

4- هزینه ساخت و ساز ویلا؛
مهم‌ترین مرحله که عنوان این مقاله را نیز شامل می‌شود قیمت ساخت ویلا در شمال است و ما این محاسبات را در فروردین ماه سال 1398 برای آشنایی شما عزیزان به رشته تحریر در آورده‌ایم.
همان‌طور که می‌دانید قیمت ساخت ویلا در شمال کمی متفاوت است و این تفاوت به منطقه مربوطه- مصالح و متریال منتخب- پیمانکار انتخابی یا ساخت شخصی- نقشه ویلا- ابعاد و اندازه ویلا- معمولی یا لوکس بودن ویلا-استخر، روف‌گاردن، محوطه‌سازی و هزینه‌های جانبی.... بستگی دارد و از آن به هزینه جانبی در ساخت ویلا یاد می‌شود.


توجه؛ با توجه به افزایش قیمت ارز و به طبع آن افزایش قیمت مصالح و متریال ساخت، ما شاهد گرانی 30 تا 300‎٪ بعضی از مصالح کاربردی در ساخت ویلا در سال گذشته شده‌ایم و این موضوع در قیمت نهایی ساخت ویلا در سال 1398 نیز تاثیرگذار بوده است.

به طور متوسط شما می‌توانید برای ساخت ویلا با متریال و نقشه معمولی چیزی در حدود متری 2 میلیون تومان در سال 98 هزینه کنید .

جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد