ویلا محمودآباد مشاورین املاک ویلا شمال،خرید ویلا در شمال،خرید ویلا در سرخرود،خرید ویلا محمودآباد،خرید ویلا درنوشهر
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

ویلا محمودآباد

ویلا محمودآباد

ویلا محمودآباد

ویلا محمودآباد
ویلا محمودآباد


ویلا محمودآباد

پنج گام اساسی برای خرید ویلا در شمال

به طور حتم، زیبایی شمال و موقعیتِ جغرافیایی و اقتصادی (از جهت سرمایه گذاری و رونق اقتصادی) این منطقه را به مکانی تمام عیار تبدیل کرده تا شمال کشور بهترین انتخاب برای خرید ویلا باشد. البته نکاتی هم در این میان وجود دارد که ویژگی انتخاب ویلا در شمال را دو چندان می کند.

اولین نکته این است که خرید ویلای شمال، تنها برای پولدارها نیست!

در گذشته باور ما این بود تنها کسانی در شمال کشور می توانند ویلا بخرند که قدرت اقتصادی بسیار بالایی دارند و تنها دغدغه آن ها مسافرت های آخر هفته و تعطیلات نوروز است. اما امروزه با روش های ساخت ارزان ویلا در این منطقه این امکان به وجود آمده که افراد با توانایی های اقتصادی مختلف نیز این امکان را داشته باشند تا برای خود ویلایی هر چند با امکانات کمتر بخرند.

اگر لیست آگهی های فروش ویلا در شمال را بررسی کنیم می بینیم که در بین آن ها مواردی بسیار زیادی وجود دارد که از لحاظ قیمت، با هزینه خرید آپارتمان در بسیاری از شهرستان ها برابری می کند و این یعنی خرید ویلای اختصاصی در شمال برای بسیاری از افراد جامعه ممکن است و دیگر رویایی دور از دسترس نیست.

دومین نکته برای انتخاب شمال برای خرید ویلا، زیبایی ها و آرامش بی مثال آن است


در مورد زیبایی ها و طبیعت شمال کشور و دریای آن بسیار زیاد صحبت شده است و شکی نیست که زیبایی های این منطقه در رتبه های نخست جای میگیرد. البته در نظر داشته باشید فقط زیبایی شمال ملاک نیست. کم نیستند کسانی که امروز به دلیل آلودگی های شهری دچار امراض ریوی و قلبی شده اند و یا به دلیل شرایط زندگی پرتنش در شهر با ناراحتی ها و اختلالات روانی بی شمار از جمله استرس دست به گریبانند. شمال همان جایی است که می تواند قطب مناسبی برای این جمله از افراد برای زندگی دائمی باشد.

این افراد علاوه بر این که می توانند از زیبایی های بی مثال شمال بهره ببرند، این امکان را خواهند داشت که از محیط آرام و پاک این منطقه برای بهبود کیفیت زندگی خود استفاده کنند. پس داشتن یک ویلای مناسب در این منطقه می تواند نقش درمانگر را هم داشته باشد.

سومین نکته خرید ویلا در شمال بحث سود اقتصادی است

در شرایطی که بسیار از شهر های ایران دچار کم آبی هستند، منطقه شمال کشور دارای منابع آب فراوان است که خود در آینده نه چندان دور برتری اقتصادی زیادی به این منطقه می دهد. علاوه بر آن توریست پذیر بودن شمال باعث می شود که در تمامی ایام سال رونق اقتصادی در آن وجود داشته باشد.

نکته دیگری که باید در مورد رشد اقتصادی در شمال برای خرید ویلا ذکر کنیم، شهرهای زیادی است که به منطقه آزاد تجاری تبدیل شده اند و در حال تبدیل شدن به قطب صادرات و واردات می شوند.

ویلا محمودآباد
 


یکی از اصلی ترین سوالاتی که ممکن است بعد از تصمیم به خرید ویلا در شمال، ذهن ما را مشغول کند این است کدام شهر شمال نقطه مناسب تری برای خرید ویلای مناسب می باشد. بانیان مسکن در یکی از مقالات خود با عنوان کدام شهر برای خرید ویلا در شمال مناسب‌تر است به این موضوع اشاره کاملی داشته است. پیشنهاد می کنیم که این مقاله را حتما مطالعه بفرمایید.

حال برای این که تکرار مکررات نکنیم به ذکر چند نکته برای انتخاب شهر مناسب برای خرید ویلا بسنده می کنیم. یکی از اصلی ترین عوامل برای انتخاب ویلا بحث بعد مسافت نسبت به محل زندگی ما است. استان مازندران و شهرهای اصلی آن برای خرید ویلا بسیار به تهران نزدیک تر هستند.

از میان 15 شهر استان مازندران سه شهر آمل، قائمشهر و سوادکو به دریا راه ندارند  پس اگر تنشه دیدن مکرر دریا هستید این شهر ها مناسب برای خرید ویلای شما نیستند.


در این بین شهر های مانند رامسر متل قو و حتی نور نیز شهر بسیار مناسبی برای خرید ویلا هستند که البته بحث قیمت در آن ها مطرح است. پس اگر مشکلی با بحث قیمت ندارید این شهر ها برای شما مناسب تر هستند. برعکس اگر دنبال ویلایی با قیمت مناسب هستید شهار های بابل و بابلسر ایده‌آل به نظر می‌رسد.

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد