وام مسکن مشاورین املاک ویلا شمال،خرید ویلا در شمال،خرید ویلا در سرخرود،خرید ویلا محمودآباد،خرید ویلا درنوشهر
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

وام مسکن

وام مسکن

وام مسکن

وام مسکن
وام مسکن


الزامات تنظیم وام مسکن به منظور تقویت انعطاف پذیری وام گیرندگان و وام دهندگان در برابر تحولات نامطلوب اقتصادی و محدود کردن رشد بیش از حد اعتبار در مرحله رشد چرخه اعتبار در نظر گرفته شده و به نوبه خود شامل افزایش قیمت املاک و مستغلات است.

 https://villa-shomal.com/uploads/1584190673.jpg

از 1 مارس 2015، تمام بانک های فعال در استونی باید در هنگام صدور وام مسکن با سه مورد مواجه شوند. این محدودیت ها محدودیت LTV، محدودیت DSTI و محدودیت حداکثر بلوغ وام است.

 

1) نسبت وام به ارزش (LTV) با تقسیم میزان وام مسکن توسط ارزش اموال مورد استفاده به عنوان وثیقه برای آن یافت می شود. در حال حاضر تصمیم به اعطای وام گرفته شده است، نسبت LTV ممکن است از 85٪ تجاوز نکند. نسبت LTV وام مسکن با تضمین KredEx می تواند تا 90٪

 

2) نسبت بدهی خدمات به درآمد (DSTI) با تقسیم تمام پرداخت های اصلی و بهره که وام گیرنده باید برای هر ماه وام از طریق درآمد خالص ماهانه وام گیرنده بدست آید. محاسبه پرداخت وام برای وام با نرخ بهره متغیر از یا نرخ بهره در قرارداد وام استفاده می کند (نرخ پایه به اضافه حاشیه) به همراه دو درصد و یا نرخ سالانه 6٪، هر کدام که بالاتر است. در حال حاضر تصمیم به اعطای وام گرفته شده است، نسبت DSTI ممکن است از 50٪ تجاوز نکند.

 

 

3) حداکثر بلوغ مجاز قرارداد وام مسکن 30 سال است.

 https://villa-shomal.com/uploads/1597129357.jpg

 

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد