ایده ساخت و فروش ویلا و آپارتمان در شمال مشاورین املاک ویلا شمال،خرید ویلا در شمال،خرید ویلا در سرخرود،خرید ویلا محمودآباد،خرید ویلا درنوشهر
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

ایده ساخت و فروش ویلا و آپارتمان در شمال

ایده ساخت ویلا ، ایده ساخت ویلا نوشهر ، ایده ساخت ویلا سرخرود ، ایده ساخت ویلا شهرکی نوشهر ، ایده ساخت ویلا شهرکی سرخرود ، ایده ساخت ویلا ساحلی نوشهر

ایده ساخت و فروش ویلا و آپارتمان در شمال

ایده ساخت و فروش ویلا و آپارتمان در شمال
ایده ساخت و فروش ویلا و آپارتمان در شمال


ایده ساخت ساز خودتان را تهدید می کند؟ تو تنها نیستی. اکثر افراد زمان، تخصص و یا مخاطبین را برای انجام این کار ندارند. خبر خوب این است که شما مجبور نیستید. شما می توانید یک سازنده را استخدام کنید و هزاران نفر را نیز نجات دهید. راهنمای ساختمان خانه را دریافت کنید و یاد بگیرید چگونه. راهنمای شامل دستورالعمل های گام به گام، مشخصات نمونه، یک قرارداد ساختمانی مثال و ده ها راهنمایی برای صرفه جویی در پول، راحتی و سالم ساختن خانه است. این یک منبع ضروری برای هر کسی که علاقه مند به ساخت یک خانه جدید است. 137 صفحه جدید، منتشر شده با چک لیست های پیش چاپ شده، فرم ها و قالب ها!

آیا شما در نظر داشتن مالک سازنده هستید، اما از طریق چالش مدیریت فرآیند و یافتن منابع مالی تهدید می شود. اگر زمان، تعهد و تعهد خود را به عنوان مالک سازنده داشته باشید، باید قطعا با ما تماس بگیرید. ما 100٪ تامین مالی، یک بار نزدیک، بدون امتیاز، بدون پرداخت بهره در طول روند ساخت و ساز و پشتیبانی ساخت و ساز در حالی که شما ساخت. و از همه مهمتر، هنگامی که شما انجام می شود، از طریق کار سخت خود، 25،000 - 75،000 دلار از سهام در خانه جدید خود به دست آورده اید. برای مشاوره بدون هزینه، لطفا فرم موجود در وب سایت ما را تکمیل کنید، و کسی با شما در مورد این روش پاداش برای ساخت خانه خود تماس بگیرید.

برای راحتی سازنده بیش از حد و / یا ضروری است "اقلام کمک هزینه". این کمک هزینه ها تخمین زده می شود که به سازنده کمک می کند.

 

این یک مشکل رایج است، زیرا طبیعت انسانی است که حداقل مقاومت کند. به جای اینکه برخی از فراخوانیها برای ردیابی قیمتها بر روی چیزی که یک سازنده از آن ناامید است، صرفا به اندازه کافی دلار برای پوشش ناشناخته به سر میبرند. این به نفع شما به طرق مختلفی کار می کند و می تواند هزینه های بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

 

هزینه های بیش از حد برای تغییر سفارشات ساخته شده در طول ساخت و ساز.

 

هرگز نمیتوان آن را به اندازه کافی تأکید کرد. تغییرات خود را به حداقل برسانید و بهترین حداقل NONE باشد. چرا، به دلیل تغییر یک سفارش زمانی که شما یک سازنده را استخدام کرده اید و شروع به ساختن کردید. این بدان معنی است که اگر شما برای تغییر درخواست دهید، سازنده می تواند شما را به هر آنچه که در ذهنتان می خواهد بپردازد (و گاهی خارج از آنچه معقول است)، زیرا هیچ راهی برای رقابت وجود ندارد - و اگر قرارداد اجاره خانه شما قابل قبول یا مجاز نشانه گذاری در سفارشات تغییر - آنها شما گیر کرده است! علاوه بر این، اگر توافقنامه زمانبندی برای تکمیل قرارداد خود را داشته باشید، در حال حاضر به سازنده خود، برخی از اتاق های گشت و گذار را برای دست یافتن به مهلت داده اید، زیرا چیزی را تغییر دادید.

 

 

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد